گزارش اخبار ساعت 22:00 شبکه سوم سیما از ساخت بازی های رایانه ای در موسسه فرهنگی هنری برسام

در گزارشی که از مراحل ساخت بازی های کامپیوتری در موسسه برسام در اخبار ساعت 22:00 شبکه سوم سیما در دی ماه سال 1395 منتشر شد، حسین طالبی به عنوان یکی از برنامه نویسان و متخصصین برجسته بازی های رایانه ای که در این موسسه  فعالیت دارند بیان داشت  که تنها " 5 درصد " از مخاطبان کشور در چند سال گذشته به این صنعت جذب شده اند  و این در صورتی است که صنعت بازی سازی در کشورهای اروپایی  به عنوان سومین صنعت پول ساز در دنیا محسوب می گردد و بازیهای تولید شده در ایران، بیشتر در قالب بازیهای موبایل می باشند.

همچنین طالبی افزود که در طول این چند سال ایرادات بسیار زیادی در این صنعت وجود دارد و سرمایه گذاری در عرصه تولید بازیهای رایانه ای  به شدت ضعیف می باشد و هیچ حمایتی از این صنعت وجود ندارد، چرا که هیچ بازار فروشی برای این محصولات موجود نیست و برای برنامه نویسان  موضوعی تحت عنوان "تضمین فروش محصولات " وجود ندارد .

حسین طالبی متولد سال 1366 و فارغ التحصیل از رشته مهندسی برق ، یکی از برنامه نویسان موفق و متخصصین برجسته بازی های رایانه ای در سطح کشور می باشند که با همکاری با موسسه برسام در این صنعت فعال هستند.

همچنین موسسه فرهنگی هنری برسام، یکی از معدود مراکزی است که در صنعت بازی سازی رایانه ای در سطح کشور به فعالیت می پردازد.نام و نام خانوادگی * :
ایمیل *:
تلفن همراه *:
توضيحات :
کد امنیتی *: