کارگاه رایگان طراحی فیگوراتیو با مدل زنده

دوره های هنری ، دست کم از قرن بیستم تا کنون هر 10سال یکبار به کلی دگرگون شده اند و نوع جدیدی از رویکرد هنری بدل به جریان اصلی هنر شده است، اگر 10 سال پیش عرصه هنر یک سر در اختیار رویکردهای وابسته به هنرهای مفهومی بود، اما امروز بار دیگر شاهد رستاخیز نقاشان هستیم، اکنون نقاشی پیکره نگار ، نَقل محفل هاست و تحسین منتقدان را بر انگیخته است.

امروز نام های بزرگ زیادی را می توان به عنوان نقاشان فیگوراتیو نوظهور شناسایی کرد که هر یک با نگره ای متفاوت ، از شهرت و اعتباری بی حد برخوردار شده اند، با این وجود باید آگاه بود که این شهرت و اعتبار به تنهایی به دست نیامده است، بلکه به واسطه تلاش گروه ها و افرادی حاصل شده است که زمینه ساز بروز این جریان ها در هنر هستند ، تا آنجا که می توان گفت پشت نام هنرمندان نام هایی دیگر هست که تاثیری ورای آثار هنری داشته اند!

شاید دَوازده سال پیش، هنگامی که در سال 2000 میلادی ، «مدرسه طراحی پرینس» با استفاده از اعتبار « پرنس ولز» در بریتانیا آغاز به کار کرد ، آن هم زمانی که دنیای هنر دربست در تصرف هنرمندان هنرهای مفهومی بود، هیچ کس گمان نمی کرد که در کمتر از یک دهه ، هنر نقاشی فیگوراتیو بار دیگر به عنوان یکی از شاخه های اصلی جریان غالب هنر، مطرح شود ! اما مدرسه طراحی پرینس به دنبال احساس نیاز جامعه جهانی هنرهای تجسمی به راه افتاد و برنامه های آموزش آزاد خود را به هنرمندان حرفه ای و علاقه مندان همزمان ارایه کرد و حاصل آن بازگشت هنر نقاشی فیگوراتیو به اوج شد !

موسسه برسام کارگاه ها و کلاسهای آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت، جهت آموزش اصولی علاقمندان به هنر طراحی و نقاشی فیگوراتیو، توسط اساتید مجرب در این حوزه را برگزار می‌نماید.

کارگاه رایگان طراحی فیگوراتیو با مدل زنده در روز جمعه مورخ پنجم آذرماه سال 95 از ساعت 16 الی 19 در موسسه برسام برگزار میگردد . علاقه مندان با توجه به محدودیت فضای کلاس ، جهت رزرو شرکت در این کارگاه ، با شماره تلفن 02188800591 و 09358063179 تماس حاصل نمایند .نام و نام خانوادگی * :
ایمیل *:
تلفن همراه *:
توضيحات :
کد امنیتی *: