نمایشگاه انفرادی نقاشی خانم فریناز بخشی

 

نمایشگاه انفرادی " فراسوی خیال " با هنرمندی سرکار خانم فریناز بخشی در گالری هنری برسام با حضور آقای دکتر میر مرادی معاون  محترم توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران ، آقای رامین شهوق از هنرمندان برجسته سبک آبستره ، آقای غفار قنبرپور هنرمند برجسته نقاشی - خط ، دکتر منصور مهرنگار ، آقای مهدی لطیفی مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان ، آقای مسیح شجاعی از خبرگزاری ایسنا ، مورخ دهم دی ماه 1395 افتتاح شد .  آثار منتخب از تاریخ دهم تا چهاردهم دی ماه 1395 از ساعت 16:30 الی 20:30 واقع در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از خیابان زرتشت ، خیابان پرستو ، پلاک 22  ، واحد 1 در معرض  دید همگان قرار گرفت .

برگزاری این نمایشگاه که به همت مدیریت محترم گالری موسسه برسام با حضور اساتید و هنرمندان نقاشی همراه بود منجر به فروش چشمگیری از آثار گردید ، بخشی از درآمد فروش  آثار در جهت کمک به گروه خیریه به نام " انسانیت " برای آزاد سازی زندانیان هدیه می شود .

سبک این نمایشگاه که به صورت آبستره کهکشانی است برگرفته از فعالیتهای ذهنی می باشد . بدین معنی که ذهن ما از مفاهیم حقیقی که در خارج از ذهن و در عالم واقع وجود دارند ، برخی از مفاهیم را انتزاع می کند . این سبک آغاز رهایی قلم و پرواز در عالم رنگ و فرم که منجر به رقص رنگها و سربرآوردن کلاژهایی مجسمه گون از بطن نقاشی ها میشود .

فرمها و رنگهای استفاده شده در این آثار ، به صورت واقعیتی در خارج از ذهن می باشد و در زیر مجموعه هنر واقعگرا قرار میگیرند ، گویی این آثار از بستر الوان زاده شده ، اوج میگیرند و دوباره به زادگاهشان در میان انبوه رنگها و فرمها باز میگردند .

 

جهت برگزاری نمایشگاه اینجا کلیک کنید

نام و نام خانوادگی * :
ایمیل *:
تلفن همراه *:
توضيحات :
کد امنیتی *: